Nejlepší / Nejhorší horor

Sledujete rádi filmy? V tomto fóru si o nich můžete popovídat.
Odpovědět
the_Bloody
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší / Nejhorší horor

Příspěvek od the_Bloody » úte 17. zář 2013 20:53:15

Mě Conjuring sedl. Nic novýho pod sluncem, ale zručně zpracované, atmosféra by se dala krájet (viděno v kině). Nalákal mě režisér prvního Saw.

EDIT: ten song :ano:
Close the world, Open the nExt

Ayraëth

Příspěvek od Ayraëth » úte 01. říj 2013 21:47:08

The Conjuring mi atmosférou (a do určitý míry i tématem) naprosto úžasnym způsobem připoměl album Ghost Reveries. :rock:
Ale k samotnýmu filmu. Ze začátku to bylo dost příjemný, byl sem dost zvědavej, co z toho vzejde, skvělej potenciál, zvučný jméno a ten nádhernej strom s oprátkou by klidně mohl bejt album art pro Opeth. :rolling:
První půlka filmu měla slušnou atmosféru. Samozřejmě prvky klepání dveří a skřípání skříní byly dost zrecyklovaný, přesto bych řekl slušně zpracovaný.
Tohle považuju za jeden z nejlepších momentů filmu (jestli jste to neviděli, koukněte se na celej film).
http://www.youtube.com/watch?v=fEw9RBXwgcA
Taky se mi hrozně líbil motiv tý hrací skříňky se zrcátkem (to netušim, jestli odněkud ukradli :-D ), je docela zvláštní (možná i příjemný?), že ho nezneužili. Tohle je tak trochu spoiler, ale v tom zrcátku třeba nikdy nic nevybaflo. :-D
Na druhou stranu - druhá půlka filmu už se zdála bejt jako trochu slátanina. Scéna s houpajícím se oběšencem (oběšenkyní :-D ) ve sklepě byla třeba dost podivná. :-D
Celkově tam bylo dost témat, který nebyly dotažený do konce, vymýtání na konci rozhodně nemělo hororovou atmosféru... ale byl by to slušnej videoklip k The Grand Conjuration. :winky:
Takže celkově: Bylo to příjemný, nelituju, že jsem na to šel, na druhou stranu by se našlo dost nevyužitýho potenciálu... a ten strom vypadá líp než ten film. :-D

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silmarill » pon 22. srp 2016 21:25:20

nedávno som pozeral horor Chlapec / The boy
http://www.csfd.cz/film/68446-the-boy/prehled/
psycho film o opatrovateľke, ktorej dali klienti opatrovať porcelánovú bábiku, ku ktorej sa správajú ako ku živému dieťaťu. aj keď to malo pár slabších momentov, záver ma celkom prekvapil a preto dávam palec hore :ano:
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silmarill » pon 13. úno 2017 21:31:32

v poslednej dobe som z hororov videl Ouija 2, teda ak to možno nazvať horor... asi jedna ľakačka a blbá pointa, celkom strata času :stare:

taktiež som videl aj Conjuring 2, bolo to fajn ale v rámci červených čísel by som čakal niečo viac. pár ľakačiek, bubák mníška a prázdny svet "tam na druhej strane".

mimochodom, pripravuje sa nový diel legendárnej hororovej komédie Gremlins. som na to celkom zvedavý, mám na to celkom nostalgické spomienky.
http://www.csfd.cz/film/343888-gremlins-3/diskuze/
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

Odpovědět