Morbid Angel

Technical death metal, melodic death metal, blackened death metal ...
Odpovědět
james

Re: Morbid Angel

Příspěvek od james » stř 01. čer 2011 20:04:17

nové album už s eválí na netu. Já to skoro ale nedoposlouchal, to už nejsou Morbid Angel. Je to nějaký takový progresivní, občas skoro do techna.......vůbec mě to nebaví. Průser roku , řekl bych...

tuhyk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tuhyk » stř 01. čer 2011 21:23:58

Až tak? K jaké desce bys to přirovnal?

Já jsem slyšel zatím Nevermore a Existo Vulgoré a ty nejsou špatný.
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku

james

Příspěvek od james » čtv 02. čer 2011 8:42:53

No, na desce zazní i techno. Pak je to jak Static-x. Chvílemi až do big beatu. Přirovnat to k ničemu nejde. každopádně to už není death metal......

Mě sice experimenty nevadí, ale nové album se podle mě nepovedlo. Nebaví mě to. Jdu si spravit chuť novými Vomitory, Demonical , Autopsy a starými Asphyx.....:))

Geryon

Příspěvek od Geryon » čtv 02. čer 2011 16:03:21

James to dobre vystihol.Tri songy Existo Vulgore,10 more dead a Nevermore sú podla mna velmi fajne,ale ostatok je grc a to zasraté experimentovanie ma nebavilo >:-(.
Prvý prepadák tohto roka!!!!! :stressed:

sekitom

Příspěvek od sekitom » čtv 02. čer 2011 18:40:47

keby moja obľúbená kapela hrala stále to isté , asi by som zomrel od nudy

Ako celok však album nedáva vôbec zmyslel a jedná sa asi najväčšie WTF roku :-D . Terror si musí plieskať hlavu o stenu X-D

Tuhyk: k čomu prirovnať? niečo medzi Morbid Angel ,Panterou a Devildriverom
Obrázek

Obrázek

Terror
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Terror » sob 04. čer 2011 6:49:52

Původně jsem se chystal napsat recenzi, rozpitvat skladbu po skladbě a hodit celou desku do záchodu. Po prvním poslechu jsem byl nasranej, a to velmi. Jenže po druhém poslechu jsem se zklidnil a začínám k albu přistupovat jinak.

Jsou tu typické morbiďácké šlehy - Existo Vulgore, Blades for Baal, 10 More Dead, Nevermore. Ale zbytek je směs death n rollu a hlavně techno deathu. Ale třeba skladba Too Extreme! je strašně zábavná. I Am Morbid je zase rokec jak poleno. Dokonce už jsem přišel na chuť i utahaným a až gotickým Destructors. Snad jediné skladby, které jsem ještě nepřekousl, jsou Radikult a Profundis, ale věřím, že časem si i na nich něco najdu.

Jasně, není to úplně ten starý Morbid, kde šlehaly pekelné plameny kytarových sól, kde riffy tahaly mozky z hlav a atmosféra zasířených, krví pocákaných obětních kobek a bezbožných chrámů prostupovala posluchačovým příbytkem. Je to prostě... něco jiného. A buď na to přistoupíte nebo ne. Buď tohle album zatratíte či ho budete milovat.

Za mě 9/10
Jsem ze staré školy. Nebijte mě, nemůžu za to. Ale taky se za to nestydím.

tuhyk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tuhyk » sob 04. čer 2011 7:59:23

Terror zase boduje! :-DD Perfektní recenze :ano:

Ensom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ensom » pon 06. čer 2011 9:14:57

Nie, nie a nie! Snažil som sa byť "open-minded", ale tento album je čistá sračka. A ja si na hlavu nenechám srať ani keď je to taká kapela ako Morbid Angel. Jediné skladby, ktoré za niečo stoja sú Existo Vulgoré, Blades of Baal a Nevermore. Ale ruku na srdce, po takom rozjazde akou je Too Extreme! mi príde aj ten najpriemernejší song od MA ako vyslobodenie z plne naloženej latríny. Zvyšok sú len úbohe experimentálne pokusy s infantilno-trápnymi textami, ktoré nemali nikdy opustiť priestory nahrávacieho štúdia.
Najviac ma však sere to ťahanie za nos skadbou Nevermore ešte pred vydaním albumu. Očakávania boli veľké, výsledkom je debakel.
Idem si vypočuť Heretic >:-(

Geryon

Příspěvek od Geryon » pon 06. čer 2011 15:03:40

Súhlasím s Ensomom,ale Heretic mi tiež nešmakoval.Ale asi je to lepší počin ako tento nový album ;-)

tuhyk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tuhyk » úte 07. čer 2011 8:27:25

Já jsem zatím někde mezi terrorem a ensomem. Přijde mi to jako dobrý vtip, ale teď by mohli vydat tu opravdovou desku. Nechce se mi prostě věřit, že by po osmi letech vydali tohle... napadá mě paralela s Gorefest, ti taky v době vydání Soul Survivor a Chapter 13 asi neměli nejlepší recenze...

A přitom tady jsou dobré skladby jako Nevermore a hlavně Blades for Baal. Ovšem začít album Too Extreme je ale nedobrá volba :-D Na druhou stranu tohle aspoň nechává nějaký dojem, z toho dema Heretic si nepamatuju nic.

Dovedu si představit, že spousta lidí, která se radovala po příchodu Vincenta, teď doma kreslí transparenty s nápisem "Tuckere vrať se, vše odpuštěno".

Odpovědět