Behemoth

Technical death metal, melodic death metal, blackened death metal ...
Odpovědět
robb

Re: Behemoth

Příspěvek od robb » stř 05. říj 2011 6:22:40

je dospělej, tak si snad může dělat co chce...aspoň se ukáže kdo z metalistů, metal poslouchá protože ho má rádo a kdo proto, že je to pozér a chce bejt trú a ívl >:-(

Médea: :hlaseni: OT na téma Superstar jsem promazala, aby se dál nevytvářela nikam nevedoucí debata. Cokoli dalšího bezpředmětného na toto téma budu mazat.

badchristian

Příspěvek od badchristian » čtv 16. úno 2012 19:52:57

Behemoth jsou pro mě guilty pleasure. Vím že bych je neměl poslouchat, ale to je hudby která se mi k mému údivu trefila do vkusu. Stejně jsem neodolal stáhl jsem si diskografii a teď to poslouchám v jednom kuse i když mamce křesťance a antimetalistce se tím nechlubím
Nováčci, při návštěvě fóra počkejte na moje přihlášení, JSEM POZÉR jako vy.

Geryon

Příspěvek od Geryon » čtv 16. úno 2012 20:13:54

Prečo by si ich nemal počuvať? Pokial ťa texty nezaujamaju ale len hudba tak nevidím problém ich nepočúvať. Keby ja sa mám riadiť podla toho že niaka kapela spieva satanistické,nacistické texty,vojnové..tak to by som nemohol počuvať ani black,death ani thrash.
Nebojsa mame nic nehovor pekne sa zavri do izby a pocuvaj si co sa ti zapáči ;-)

PeopleShit
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeopleShit » čtv 16. úno 2012 20:20:16

Holt Nergal je trhač Biblí, tak to přeci nejde, aby to poslouchal. :lol:

badchristian

Příspěvek od badchristian » čtv 16. úno 2012 20:27:33

Nergal ať si klidně znásilňuje na pódiu kněze, k té skupině to antikřesťanství vlastně patří

Sole_Survivor_
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sole_Survivor_ » pát 17. úno 2012 9:23:21

Já spíš pořád nechápu, proč bys to neměl poslouchat.. A nebo to byl z tvé strany akorát pokus o vtip. :-D
I craved your warmth,
But it was too late.
Too late you realised,
That I was in the cold.

badchristian

Příspěvek od badchristian » pát 17. úno 2012 13:04:09

Bylo v tom trochu nadsázky. Věřící jsem i když opravdu nejsem abych tě citoval "hardcore panbíčkář" a to doufám ani nikdy nebudu. Ale byla to především nadsázka

silmarill
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silmarill » sob 25. úno 2012 16:47:30

tento august vystúpia Behemoth na Gothoom feste.
ZX-80 Quad Core
4kB RAM DDR4

Ensom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ensom » sob 25. úno 2012 18:16:17

To je ten dlhoočakávaný headliner? Gothoom fest mám v letných plánoch, takže ma to teší. Z toho čo som videl pred pár dňami môžem povedať, že Behemoth sú späť v plnej sile. Nergal má síce o pár vlasov a kíl menej, ale z charizmy mu neubudlo a na pódiu to stále vie.

Toustík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toustík » úte 07. srp 2012 10:06:46

dnešní oznámení z facebooku :-)
Nergal announces Demon Energy Drink endorsement; Behemoth set to being rehearsals for new album in September

Agoura Hills, CA - August 7th, 2012 - Nergal, the prolific front man of blackened death metal act, Behemoth, is proud to announce that he will be endorsing Demon Energy Drink. As in every project Nergal approaches, this will be on his own terms: a portion of the proceeds will benefit the DKMS foundation. The DKMS foundation raises awareness and funds to benefit those diagnoses with various forms of blood cancer. For more information, and to find out how to get involved, please visit dkmsamericas.org.

Nergal comments on endorsing Demon Energy Drink: "Well, I decided to accept the offer to be a face of this energy drink called Demon. I've never been much of a fan of such drinks but I loved the idea behind it… the whole campaign is strongly connected with DKMS foundation (the one that found a bone marrow donor for myself). The percentage of sales will be donated to the foundation and will make this whole business worthwhile for me. Besides, I loved the name and a logo…so why the fuck not?"

There continues to be more great news from the Behemoth camp. The band has announced that they will begin rehearsals for their next album in September, following their performances at several European festivals over the next two weeks. Additionally, the band will embark on a tour of Eastern Europe in the fall. More tour dates and news regarding brand new music from Behemoth will be released as it becomes available.

Nergal elaborates on the upcoming tour dates: "This is what I call the perfect ending of a touring cycle. Finally, we are arriving in Eastern European and South American shores this fall. I know it's been ages…and I know there've been legions waiting for us…on behalf of the band I must say though: the wait is over; we are coming back rejuvenated and hungry! See you all very soon!"

BEHEMOTH
08/10 Derbyshire, UK Bloodstock
08/16 Dinkelsbuehl, Germany Summer Breeze
08/17 Slovakia Gothoom Fest
08/19 Theix, France Motocultor
09/23 Moscow, Russia Milk
09/24 St. Petersburg, Russia Kosmonavt
09/26 Ekaterinburg, Russia Tele-Club
09/28 Novosibirsk, Russia Rock City
09/29 Krasnojarsk Havana
09/30 Krasnodar, Russia Arena
10/01 Minsk, Belarus Re:Public