Alexi Laiho

Diskuse o známých a významných představitelích metalové hudby.
Médea
Kontaktovat uživatele:

Re: Alexi Laiho

Příspěvek od Médea » pát 09. pro 2011 18:50:54

Vercajk: :palka: ( :lol: )
Ti nevím..stačí se na něj jen jedním okem mrknout a víš, že sebekýčovitější kapela nemůže být tak kýčovitá jako on. Na kytaru může válet, ale nedávám moc velkou šanci tomu, že by ze sebe ..své odbarvené šišky..vytáhl něco nelaciného, nebo se o to aspoň snažil.
(Jako jasně, že ho neznám a nemám právo soudit a tak. :-DD )

badchristian

Příspěvek od badchristian » čtv 05. led 2012 19:04:45

Na jeho vzhled při vší úctě kašlu, "zpívá" skvěle a na kytaru hraje úžasně ale možná se to zdá jen mně ale v CoB tu jeho perfektní hru přehlušují klávesy ne že by mi vadily ale prostě ty sóla tak neviniknou
Nováčci, při návštěvě fóra počkejte na moje přihlášení, JSEM POZÉR jako vy.

Soren

Příspěvek od Soren » sob 15. čer 2013 21:35:24

Tak ja mám Alexiho a aj COB moc rád. Podla mňa v súčasnosti najlepší gitarista, teda delí sa o prvé miesto s Emppu Vuorinenom :D Ak preháňam, tak prepáčte, ale som veľkým fanúšikom severského metalu :-)

Bruto

Příspěvek od Bruto » ned 16. čer 2013 1:51:40

"Preháňáš", je to ale tvůj subjektivní pohled na věc, je dost technicky lepších kytaristů než Laiho, to je ale třeba zase můj pohled na věc. Já osobně bych třeba CoB neoznačil za typicky severský metal, stejně jako kapely které jsi označil za tvoje oblíbené v představení. Nechci být ale hnidopich, já bych ho tak 2-3 roky zpět řadil taky mezi top, bohužel (spíše bohudík) jsem mezitím stačil vyslechnout spoustu kapel a vím jak jsem byl naivní.
The Most Important Thing In Life Is To Be Yourself, Unless You Can Be Batman. Always Be Batman.

meteoraBoy92

Příspěvek od meteoraBoy92 » stř 30. črc 2014 20:04:06

Laiho je taka popularna gitarova coolova postavicka, velmi dobry frontman z marketingoveho hladiska. Nazivo ma vsak Children Of Bodom a ani on nejako neuputali.

Odpovědět