Dave Mustaine

Diskuse o známých a významných představitelích metalové hudby.
The Philosopher

Re: Dave Mustaine

Příspěvek od The Philosopher » ned 28. čer 2009 1:16:37

Co tam po spievani, je vyborny skladatel narozdiel od chlapcov z metallici ktory su vycucany jak nymfomankou obrabane gule. Myslim ze keby metallice dnes neslo len o prachy tak hrozne lutuju - narozdiel od nich este dokaze zlozit dobru muziku.
Too much blow and your cock wont grow!!!
Colours Thunder Roars

Johan z Poruby

Příspěvek od Johan z Poruby » sob 26. pro 2009 21:16:54

Mustaine je nepochybně klasa, co si budem říkat, ale někeré jeho záležitosti s drogama.. K roku 1983: Stalo se co se stalo, za to že ho vyhodili si v podstatě může sám. O tom, co by mohlo být kdyby ho nevyhodili můžem jen uvažovat takže tu nebudu psát žádné hlubokomyslné debaty...

VicRattlehead
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VicRattlehead » ned 01. srp 2010 13:55:54

Tohodle týpka mám fakt rád :-). Charisma až na půdu, dokonalej kytarista, skladatel, riffmaker a zajímavej zpěvák :lol:. On je Megadeth. On je pro mě ikona rockové hvězdy, žádnej Steven Tyler :-DD . Tu jeho děsnou aroganci mu odpouštím :lol:. Jen to jeho zdraví mě trochu straší - myslím nějaký ty chronický potíže s páteří nebo ty nervy v ruce pár let zpátky. Snad ale ještě nějakej ten pátek vydrží! :rock:

Za vyhazov s Metallicy jsem osobně z pohledu fanouška dost rád. Už jen proto, že mám hudbu Megadeth raději než Metallicu. A on by se tam vůbec nehodil a už vůbec né po tom, co odešel Cliff. Navíc tři tak obrovský ega v jedné bandě, to by asi nedělalo moc dobrotu.
I'm an alligator, I'll be a rock'n'rollin' bitch for you!

Geryon

Příspěvek od Geryon » čtv 05. srp 2010 10:19:51

Ako gitarista je kvalitný o tom nie je pochybností,jeho vokál nemusím.Ako človek mi je nesympatický :-/

Johan z Poruby

Příspěvek od Johan z Poruby » úte 30. lis 2010 21:33:43

V říjnovém (myslím) Sparku psali, že vydal knihu Mustaine: A Heavy Metal Memoir... Nevíte o tom někdo něco víc, než jen, že ji vydal? Ze Sparku sem toho moc nevyčetl a blíží se Vánoce, že jo..? 8-) Za jakékoliv info budu velmi vděčný.. Díky

Vercajk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vercajk » sob 04. pro 2010 22:42:02

Taky jsem se pokoušel googlit to, nic jsem nenašel. Kdyby někdo věděl tak bych byl vděčnej. :-)

Když už jsem tady... Nebudu tady psát o tom jak dobře hraje na kytaru, jak dobře a zajímavě zpívá, jak ho mám rád... To je snad jasný :-D Spíš mi teď přijde směšný že v klipech zabírají ostatní členové kapely pár sekund a Mustaine je v jednom záběru třeba šestkrát :lol:

VicRattlehead
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VicRattlehead » ned 05. pro 2010 11:40:04

Asi je nejkrásnější :lol: .
I'm an alligator, I'll be a rock'n'rollin' bitch for you!

Vercajk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vercajk » ned 05. pro 2010 12:59:55

No má dobrý vlasy :lol: Lepší jak Justin Bíííbr... :-D

Addicted to Thrash
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Addicted to Thrash » čtv 09. pro 2010 23:16:59

Tak do tohohle tématu prostě musím něco napsat. :-D
Jeho kniha je bohužel v dostupná pouze v anglicky mluvících zemích, takže my Slované máme smůlu. Nebo si ji můžeme objednat přes net. Ještě jsem ji neobjednala, ale plánuju to, protože jsem slyšela, že je to opravdu zajímavý čtení.
Jinak Mustaine je borec. Mám ho hrozně ráda, nejen pro jeho charisma, kytarové schopnosti, ale i jako člověka. Líbí se mi především, jak je vstřícný k fanouškům a jak s nimi jedná. Pravda, nepatří mezi top zpěváky, je egocentrický a má spoustu jiných negativních vlastností, ale je to Dave Mustaine a fanoušci ho obdivují především pro jeho klady. :-)
I was nearly pure,
When I said I loved you

Obrázek Obrázek

Griff

Příspěvek od Griff » čtv 01. zář 2011 11:31:47

Tak Dave je bezesporu osobnost metalu a víceméně souhlasím s příspěvky nademnou. Myslím, že jeho vyhazov z Metallicy byl prospěšný pro obě strany ;-) .

Jinak k Daveovi (nevím jak to skloňovat :-D)... Kytarista je výborný, hlavně po technické stránce, o tom nemá cenu se vybavovat (ikdyž v osobním nekonečném souboji bych hlasoval pro Kirka :-D ), jeho hlas mi nikdy nic neřekl, nějak mě neoslovil a co se týče jeho známého ega, myslím, že je na tom stejně jako kluci z Metallicy, je to metalová star (dá-li se to tak nazvat) a on si to moc dobře uvědomuje ;-)
Vím, že jsi mě přišel zabít. Střílej, ale jediné co zabiješ, bude člověk.

Odpovědět