Metallica

Thrash metal
Odpovědět
PeopleShit
Kontaktovat uživatele:

Re: Metallica

Příspěvek od PeopleShit » pát 18. lis 2016 12:43:46

Od "Metly" mě baví klasicky starší alba, prakticky vše do Black Alba, zbytek jde mimo mě...ale tohle vážně nezní zle. Dám tomu šanci. :angrybye:

Hellguy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hellguy » pát 18. lis 2016 14:56:33

Slyšel už někdo nové album? Za mě dojem takový rozpačitý... thrashový zvuk je zpátky, ale přijde, mi že nejlepšími skladbami byla trojice uvolněná jako první. Třeba to ale v mých očích ještě vyroste :-)
Only death is real...

Nokturrnus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nokturrnus » pát 18. lis 2016 16:35:46

Ja som podľa Hardwired súdil, že by sa mi mohol ten album páčiť. Tie posledné albumy (od Load po Death Magnetic) ma fakt príliš nebavia, možno až na Fuel (ešte mi aj trvalo kým som sa odvázil si ich vypočuť). Ale zatiaľ ma HTSD moc nechytá. Ale zas počul som ten album zatiaľ iba raz, tak uvidím.
Obrázek
Nechovám k ľuďom nenávisť, len sa cítim lepšie, keď nie sú navôkol.

Wurdulak

Příspěvek od Wurdulak » stř 25. led 2017 18:37:21

Load a Reload nejsou úplně marná alba. Začínal jsem na nich s Metallicou a metalem všeobecně, a sem tam si je pustím, i když to rozhodně není žádný nářez. Takový nametalovělý rock. Ale proč měla sakra Metallica zapotřebí vracet se do tohoto svého vyměklého období a vypustit do světa něco tak nudně fádního jako je Hardwired... to Self-Destruct? Když už to na Death Magnetic vypadalo na to že chytili druhou mízu... To za těch 8 let tak zdědkovatěli?

Jako jedinou zdařilo skladbu bych vybral Atlas, Rise!, tam se něco děje, má to nápad. Možná ještě Spit Out the Bone když přimhouřím oči, ale ta doplácí na to, že je poslední skladbou na desce a málokdy se k ní dostanu. Hardwire zabil ten stupidní text. Zbytek je takové ničemné plácání do kytar a bubnů. Až jsem si říkal, že bych si možná radši pustil St. Anger! Takový WTF moment... 8-O

Odpovědět