Helloween

Power metal a Speed metal
Odpovědět
Phulc

Re: Helloween

Příspěvek od Phulc » pát 25. led 2013 16:24:16

Tak já to slyšel asi 3x a za mne : klasika posledních let . :-( Ani špatný ani úžasný ......ale třeba to naposlouchám . ;-) A zrovna ten prví song ....mi přijde nejslabší , ale to je věc názoru . :parohac:
Co Tě nezabije , to se vrátí , ........... a zkusí to znovu !

kondorone

Příspěvek od kondorone » pon 11. bře 2013 17:52:39

Všimli jste si hrozné kvality nahrávek zejména posledních 2 alb této skupiny?

Phulc

Příspěvek od Phulc » pon 11. bře 2013 18:00:30

Pokud myslíš zvuk , tak nejen této . :twisted: >:-(

kondorone

Příspěvek od kondorone » pon 11. bře 2013 18:36:53

Ano, myslím zvuk. Zahučené, nástroje se vpíjí do sebe, bez prostoru, bez dynamiky. Ono žádné jejich album nebylo zvukově na výši, ale poslední dvě jsou příšerné.

Sole_Survivor_
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sole_Survivor_ » pon 11. bře 2013 20:52:15

Ten Bauerfeind jim to zvučí poslední dobou hrozně divně no. Je to takový uměloučký. Ale 7 Sinners mi znělo celkem dobře, ale třeba Gambling With The Devil má stejně divnej zvuk, jako novinka.
I craved your warmth,
But it was too late.
Too late you realised,
That I was in the cold.

Gers

Příspěvek od Gers » úte 12. bře 2013 0:21:55

:-DD Neuvěřitelný, Hels konečně pochopily, že maj hrát naživo i něco jinýho než Keepry. Jinak konečně sem slyšel ty slavný Trick Or Treat a to se nedá :-DD . Neřikám, že je to shit, hrát před hels tak je žeru, ale je to kopie jako prase.

Vercajk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vercajk » ned 15. pro 2013 0:45:13

Vercajk píše:Jediný co se mi od nich líbí je song I Want Out, jinak mi všude vadí vokál od Hansena, Kiskeho i toho Derise nebo jak se jmenuje.

Chtělo se vám někdy vrátit se v čase a proliskat svoje mladší já? Protože já bych to teď moc rád udělal X-P Táák, napravíme škody. Žeru Keepery, ale hlavně jedničku, dvojka je oproti ní moc juchajdá power. K těm zpěvákům, Kiske je objektivně jeden z nejlepších v žánru (v Unisonic si šmiká gule na požádání jako zamlada). Andi mi nevadí, i když je podle mě horší než Kiske.

Metalist

Příspěvek od Metalist » sob 05. zář 2015 16:50:09

My God-Given Right = album pro fanoušky. Tohle označení desky naprosto sedí, protože na ní člověk najde všechno, co si mohl v minulosti u HELLOWEEN oblíbit. Zpěvné, melodické kvapíky (Battle's Won, My God-Given Right, Lost In America), ostré a kompozičně zajímavé kousky (Heroes, Russian Roulé, Creatures In Heaven, Claws) i melancholicky temné opusy či zadumané balady (The Swing Of A Fallen World; Like Everybody Else; You, Still Of War). Vyzdvihnout musím i všechny tři bonusovky (no jo, stáhnul jsem si japonskou edici, suďte mě), které by si určitě zasloužily statut plnohodnotných skladeb, protože na album zapadnou naprosto bez problému a kvalitativně také nezaostávají. Je to nádherně pestrá a zároveň docela kompaktní kolekce skladeb typicky HELLOWEENského ražení, která se dobře poslouchá.
:ahoj:
Naposledy upravil(a) Metalist dne úte 06. říj 2015 19:10:40, celkem upraveno 1 x.
Pohřběte disko, zrušte na hlavu fén
Na bundu připněte si písmeno
M

Phulc

Příspěvek od Phulc » úte 10. lis 2015 19:26:47

Já mám prostě zásadní problém s Derisem na živo :trueheadbanging: To se nedá .
Buďto je to falešně nebo nestíhá . :rock:

Odpovědět