Sabaton

Power metal a Speed metal
Odpovědět
Nokturrnus
Kontaktovat uživatele:

Re: Sabaton

Příspěvek od Nokturrnus » čtv 07. úno 2013 19:48:50

To kvôli tomu musíš zakladať novú tému?
Obrázek
Nechovám k ľuďom nenávisť, len sa cítim lepšie, keď nie sú navôkol.

Pest
Kontaktovat uživatele:

Re: Sabaton jako předkapela

Příspěvek od Pest » čtv 07. úno 2013 21:29:02

vitekjanos píše:Ahoj nevíte na jakém koncertě nejlépe v létě bude dělat sabaton předkapelu? předem moc díky za odpověď

Jj, už na to stavěj jednu velkou halu poblíž Čičelic. Tam se naženou i všichni fanoušci, a pak se tam decánko foukne ňákej yperit. :lol:
Čím víc sebevrahů, tím míň sebevrahů.

Sharpe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sharpe » sob 16. úno 2013 10:05:05

Na Sabaton jsem začínal a jednu dobu jsem protáčel jen je, ale postupně se mi oposlouchali. Nejvíc mi sedli Primo Victoria, Attero Dominatus a Art of War poslední dvě už jsou slabší.

Metalist

Příspěvek od Metalist » sob 31. kvě 2014 16:54:53

No a je to tu. Sabaton v obměněné sestavě vydali album Heroes, a nutno dodat, že je to dost možná jejich nejlepší deska. Někdo si tu stěžoval na velké množství kláves, můžu potvrdit, že kláves ubylo, kapela se víc zaměřila na kytary, a trefila to parádně. :potlesk: A ty bicí :-DD Ty mě odrovnaly. Jsou skvělý, a v některých skladbách posouvají Sabaton na úplně jinou úroveň. :ano:

Album začíná pěkně našlapaně, u čtvrté Inmate 4859 tempo zpomalíme, abychom to vzápětí zase rozjeli u lehce folkově laděné To Hell And Back (Vůbec se nebudu divit, když se tahle skladba objeví jako cover verze na některém z příštích alb Van Canto). Dále se na albu nachází celkem netypická balada The Ballad Of Bull a také už dříve známá věc Far From The Fame, která na album dobře zapadla, jen si říkám, aby časem nezapadla mezi ostatními. Závěr alba je taky vynikající a upřímně myslím, že není na Heroes lepší skladba, která by se hodila jako zavírák, než Hearts Of Iron.
:parohac:

Já jsem z alba nadšený, je energické, je (na poměry Sabaton) netradiční, a navíc z kapely zmizela (nebo je mnohem méně znatelná) tendence dělat svoje vlastní vykrádačky. Jen tak dál :pivo:

Vrcholy alba: Night Witches, To Hell And Back, Soldier Of 3 Armies
Pohřběte disko, zrušte na hlavu fén
Na bundu připněte si písmeno
M

1Pupik1989

Příspěvek od 1Pupik1989 » sob 14. čer 2014 9:07:01

Mě z alba Heroes zaujaly jen songy "To Hell And Back" a "Out Of Control". "Far From The Fame" o Karlu Janouškovi také válí, ale už jí mám oposlouchanou.

Jinak mě přijde, že je jeden song jako druhem, když sčrtnu celé působení Sabatonů.

Odpovědět